Znani mężowie znanych kobiet. Który wygrywa?

Szczęśliwe małżeństwa na oficjalne gale chodzą razem. To idealne okazje do tego, aby pochwalić się swoimi wybrankami. Partnerzy w wieloletnich związkach również trzymają się tej niepisanej zasady.  Super sławni mężczyźni nigdy nie zapominają o swoich żonach. Doskonale wiedzą, że to dzięki nim są w tym miejscu, dlatego kiedy pojawia się okazja, aby to ona poczuła się wyjątkowo, usuwają się w cień fleszy, pozwalając im zabłysnąć.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii:

Will Smith

Will Smith zawsze upewnia się, że jego żona Jada Pinkett Smith, jest w centrum uwagi. Dlaczego? Ponieważ nie są tylko mężem i żoną – są partnerami.

Prince Harry

Książę Harry potrafi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że Meghan Markle jest dobrze chroniona przed pułapkami reflektorów.

John Legend

Co robisz, gdy twoja żona jest jedną z najbardziej ukochanych osób w Internecie? Oczywiście, pozwalasz jej zabłysnąć – nawet jeśli sam jesteś wielką gwiazdą. John Legend może być zwycięzcą każdej gali ale wie, kiedy wycofać się i pozwolić Chrissy Teigen być w centrum uwagi.

Justin Timberlake

„Mirrors” , drugi singiel trzeciego albumu studyjnego Justina Timberlake’a The 20/20 Experience, to piosenka miłosna o jego żonie Jessice Biel. A wzruszające teksty przeboju ledwo zarysowują to, co Timberlake czuje dla swojej bratniej duszy.

Sterling K. Brown

Mówi się, że nie ma idealnych mężczyzn. Cóż, istnieje i nazywa się Sterling K. Brown. Aktor „This Is Us” jest tak miły, kochający, doceniający i taktowny w stosunku do swojej prawdziwej żony, Ryan Michelle Bathe. Nie sądziliśmy, że to możliwe, ale możemy być w nim jeszcze bardziej zakochani niż kiedykolwiek wcześniej.

Barack Obama

Kiedy zakończyła się kadencja prezydencka Baracka Obamy, przyjął nową funkcję i jak sam twierdzi, jest ona najważniejsza. Od tej pory nosi tytuł wykonawczy: prezes fanklubu Michelle Obamy

John Krasinski

Oprócz dwójki dzieci, Violet i Hazel, nikt nie kocha Emily Blunt bardziej niż jej mąż, John Krasinski. Aktor znany z roli Jima Halperta w „Biurze” był wieloletnim fanem Emily, jeszcze zanim poszli na pierwszą randkę.

Kanye West

Można mówić wiele o raperze, ale jedno jest pewne – wpatrzony jest w swoją żonę Kim, jak w święty obrazek.

Tom Hanks

Rita Wilson została nagrodzona swoją gwiazdą na Hollywood Walk of Fame w marcu 2019 r. a jej mąż (i fan numer jeden!), Tom Hanks, pozytywnie ją zaprezentował. „Lekcja jest taka, że Rita Wilson wie, co robi. Jej instynkty są wyjątkowo ostre”

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez zawsze był fanem Jennifer Lopez, więc kiedy w końcu poszli na pierwszą randkę w 2016 roku, miał szczęście po prostu być z nią w pokoju.

Joe Jonas

Joe Jonas jest zawsze u boku swojej żony tak często, jak to możliwe, wspierając ją w najważniejszych momentach jej życia.

Swizz Beats

Droga miłości Swizz Beats i Alicia Keys nie zawsze była płynna, ale patrząc wstecz, sam Swizz mówi , że było warto czekać. „Jestem lepszym człowiekiem. Myślę, że miłość w twoim życiu ma po prostu taki efekt”, Swizz powiedział na gali MTV o wpływie jego małżeństwa na jego życie. „Miłość to słowo, które ma moc, ale uczucie jest jeszcze silniejsze”

Dwyane Wade

Gabrielle Union nie była pewna pierwszej randki z gwiazdą NBA -Dwyane Wade. Dzisiaj Gabrielle nie żałuje – uczynił ją najszczęśliwszą kobietą na świecie. Wraz ze zdrowym małżeństwem i kwitnącą karierą aktorską, Gabrielle jest teraz matką pewnej siebie córeczki Kaavii James, która wreszcie spełniła swoje marzenie o byciu matką.

admin