Zrelaksuj się w paryskim hotelu Banke, Autograph Collection

Cieszący się centralną lokalizacją w eleganckiej dzielnicy Opéra, hotel Banke, Autograph Collection jest idealnym miejscem dla osób poszukujących zarówno atrakcji kulturalnych jak i luksusowych butików w mieście. Okazały paryski budynek, dawniej siedziba banku, znajduje się zaledwie kilka minut od Opery Palais Garnier, a także Galeries Lafayette i okolic handlowych, a krótki spacer zaprowadzi Cię do Luwru.

Od momentu, gdy goście wchodzą do wielkiego holu zwieńczonego szklaną kopułą, zachowując charakterystyczną mozaikę podłogową i stare lady bankowe, otaczają je efektowne wnętrza. Foyer jest również usiane wazonami ze słodkimi przysmakami, którymi można się delektować po przyjeździe, co tworzy naprawdę przyjemną atmosferę. Gdy wchodzisz po środkowych schodach zaprojektowanych przez Gustave’a Eiffela, na każdym piętrze znajdują się elementy z obszernej kolekcji bezcennej biżuterii w hotelu, takie jak srebrne bransoletki ze Sri Lanki i kostiumy szamanów z Wybrzeża Kości Słoniowej.

90 pokoi urządzonych jest w ciepłych, bogatych odcieniach kremu i czekolady i ma bogate ciemnozielone marmurowe łazienki. Niektóre większe apartamenty mają także przytulne kominki i zapierające dech w piersiach widoki na centrum Paryża. Szereg usług, takich jak zabiegi kosmetyczne, trenerzy osobiści, a nawet wynajem limuzyn są dostępne na życzenie. Hotel oferuje także pakiet pobytowy dla psów, którzy nie mogą znieść rozstania ze swoim zwierzakiem podczas podróży. Obejmuje to przytulne łóżko oraz wybór zabawek i smakołyków wiodącej europejskiej marki akcesoriów dla zwierząt domowych Trixie, dzięki czemu Twoje zwierzę również poczuje się rozpieszczane.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę hotelu

admin