15 faktów, których nie wiedzieliście o rodzinie Kardashianów

Ulubioną rodzinę Ameryki już od dziesięciu lat śledzi cały świat, a to, co robią lub promują, kopiują wszyscy. Przez ostatnią dekadę moglibyśmy obserwować, jak reality-show o rodzinie mało znanych celebrytów przeistacza się w globalny fenomen. Od zdrad i rozwodów, do ślubów, narodzin dzieci czy zmiany płci – fani zrobią wszystko, by nadążyć za swoimi idolami.

Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to nie zmieni się również w najnowszym sezonie serialu, którego pierwszy odcinek widzowie E! mogli zobaczyć już 8 października.

Postanowiliśmy odkryć największe tajemnice tej rodziny. Sprawdźcie czego dowiedzieliśmy się

1. Pamiętacie chłopaka Kim, z którym przespała się przed kamerą? Raj J również stał się gwiazdą reality show „Love & Hip Hop”, a jego ostatni sezon przegonił w oglądalności ostatni sezon „Z kamerą u Kardashianów”

Foto: Getty Images

2. W jednym z wywiadów Kim wyjawiła, że po każdym z koncertów swojego męża wita go czarnym ręcznikiem Versace i szklanką wody tej samej marki

Foto: Getty Images

3. Po urodzeniu North, Kim zrobiła zdjęcie i rozesłała je do swoich znajomych i przyjaciół. W ten sposób chciała ich przetestować i sprawdzić, kto sprzeda to zdjęcie brukowcom.

Foto: Rex Features

4. Pierwsze urodziny North odbyły się w stylu festiwalu Coachella. Impreza Kidchella, jak nazwali ją zaproszeni goście, miała diabelski młyn i cały festiwalowy wystrój.

 

Foto: Kim Kardashian/Instagram

5. W jednym z tweetów, Kim napisała, że zanim założyły biżuterię, to musi ją rozgrzać, tłumacząc, że nie lubi zakładać jej zimnej przez dreszcze, których dostaje.

Foto: Getty Images

6. Okazuje się, że Kim ma szczególny dar. Wyczuwa jeśli ktoś ma próchnicę, a rozpoznaje to po specyficznym zapachu z jamy ustnej.

Foto: Getty Images

7. Wszyscy wiedzą, że Kim lubi robić selfie a przy okazji na tym zarabiać. Ostatnio będąc na jednej imprezie w Revolve  w Hamptons otrzymała 700,000 dolarów wynagrodzenia tylko za to, że przez godzinę robiła sobie selfie z gośćmi, którzy byli na imprezie.

Foto: Rex Features

8. Kris Jenner wyjawiła ostatnio, że myśli o zmianie nazwiska na Kardashian

Foto: Getty Images

9.  Ostatnio Kendall Jenner za pomocą swojej aplikacji wyjawiła, że nie była na balu maturalnym i nie żałuje tego. Wolała ten czas spędzić z pizzą oglądając komedię.

Foto: Getty Images

10. Kloe Kardashian wszystkich zaskoczyła, kiedy wyjawiła , że miała zabronione przemawiać na weselu swojej siostry Kim.

Foto: E!News

11. Mało kto wie, że kiedy Kim Kardashian i Spencer Pratt przebywają w swojej obecności, to zawsze czują się onieśmieleni w swoim towarzystwie i jak twierdzą nie widzą, czym jest to podyktowane.

12. Kendall powiedziała kiedyś, że Tyga jest jej  ulubionym raperem.

Foto: Getty Images

13. Jedno z pytań jakie otrzymała Kim na Twitterze było o kawę jaką lubi. Szybko odpowiedziała: biała czekoladowa mocha z bitą śmietaną.

Foto: Getty Images

14.  Magazyn People zapytał Kendall, którą siostrę wysłałaby na bezludną wyspę. Bez chwili zastanowienia odpowiedziała, że byłaby to Kloe.

Foto: Getty Images

15. Jest to mało znany fakt, że Kris Jenner założyła swój własny kościół. Kris połączyła siły z Pastorem Bradem Johnsonem w 2012 roku, aby stworzyć Kalifornijski Kościół Społecznościowy, który akceptuje członków tak długo, jeśli przeznaczają 1000 $  na miesiąc lub 10% swoich dochodów.

Foto: Getty Images

 

admin