Co robi Dakota Johnson, że zawsze wygląda tak pięknie?

Choć gwiazda bez wątpienia wiele zawdzięcza dobrym genom (jej rodzicami są aktorzy Melanie Griffithi Don Johnson), jak każda kobieta ma swoje pielęgnacyjne rytuały i sprawdzone, makijażowe triki. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła niektóre ze swoich sekretów i wyznała, której urodowej decyzji żałuje najbardziej. Jesteście ciekawe?

Moja niezastąpiona pielęgnacja skóry to:

„Jak każda kobieta, kupuję to co jest ładne, a niekoniecznie praktyczne, więc kupuję kilka produktów, ale ostatecznie nie używam żadnego z nich, po prostu podoba mi się ich wygląd. Moje codzienne zabiegi pielęgnacyjne to: myję twarz rano i wieczorem, potem dobrze nawilżam,  a w ciągu dnia pamiętam o  kremie przeciwsłonecznym”.

Mój minimalny makijaż:

„Naprawdę nie noszę makijażu, jeśli nie muszę. Kiedy wychodzę gdzieś, użyję trochę korektora pod oczy, balsamu do ust  i tuszu do rzęs”.

Moje triki na piękne oczy:

„Cześć, jestem Dakota i jestem uzależniony od kropli do oczu, ostatni raz użyłem go 20 minut temu. Naprawdę, jestem uzależniony od kropli do oczu … Po prostu uwielbiam to uczucie w moich oczach. wspaniałe.”

Sztuczka z tuszem mojej babci:

„Ona [aktorka Tippi Hedren] patrzyła kiedyś jak robiłam makijaż i zobaczyła jak wkładam sobie  tusz do rzęs. Wtedy powiedziała mi że, jeśli będę trzymała lusterko u dołu i użyję mascary podczas patrzenia w nie, to uzyskam najlepszy efekt. I, oczywiście, ma rację! Jest gwiazdą filmową, ona jest legendą! ”

Moje perfumy:

„Zawsze mam przy sobie perfumy, ponieważ uwielbiam zostawiać za sobą zapach. Uwielbiam to, że perfumy mogą od razu zabrać Cię z powrotem do jakiegoś miejsca. Wolę kwiatowe zapachy od tych, które są piżmowe. Teraz mam na sobie Gucci Bloom, to jest bardzo kwiatowy , więc je uwielbiam. Moja matka [Melanie Griffith] nosiła te same perfumy przez całe moje życie, i to bardzo mnie pociesza. ”

Żałuję z powodu urody:

„Mam kilka tatuaży, których nie chciałabym mieć na ciele i cały czas zastanawiam się co mam z nimi zrobić.”

Mój moment pewności siebie:

„Za rolę Susie, tancerki baletowej w Suspirii [na początku tego roku], trenowałem przez około sześć miesięcy u genialnego belgijsko-francuskiego choreografa Damiena Jalta. Tak naprawdę tańczyłem do 16 roku życia w Los Angeles, więc wspaniale było znów pracować nad swoim ciałem przez sześć lub osiem godzin dziennie,  a następnie podczas prób kręcenia filmu, co było naprawdę najdzikszym doświadczeniem.  Jestem w stanie robić różne rzeczy z moim ciałem „.

admin