Gdzie warto zatrzymać się w Paryżu?

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast świata. Jest uwielbiany za niepowtarzalną atmosferę i niezliczone przyjemności. Paryż leży w sercu Francji i pełni kluczową rolę w administracji francuskiej, życiu politycznym, kulturalnym, uchodzi także za światową stolicę mody. Dlatego też jest tak nie podobny do reszty kraju. Metropolia bez przerwy tętni życiem. W Paryżu nie można się nudzić. Miasto ma tak bogatą ofertę kulturalną, że centrum jest pełne ludzi zarówno w weekendy, jak i w dni powszednie.

A gdzie warto zatrzymać się na noc? Oto naszym zdaniem najlepsze hotele do polecenia :

Le Meurice

Mieści się w pałacu usytuowanym w centrum Paryża. Do dyspozycji Gości jest restauracja wyróżniona 2 gwiazdkami przewodnika Michelin. Obiekt oferuje też centrum spa i fitness, w którym dostępne są masaże.

Hotel De Crillon

Hotel de Crillon położony jest w Paryżu, 300 metrów od ogrodów Tuileries i Pól Elizejskich oraz 1,5 km od Luwru. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na wieżę Eiffla. Do dyspozycji Gości jest tu kryty basen i spa.

Four Seasons George V

Hotel Four Seasons George V położony jest zaledwie kilka kroków od Pól Elizejskich, przy alei Georges V. Oferuje on prywatne tarasy z imponującymi widokami na Paryż, a także wystawne dekoracje kwiatowe autorstwa Jeffa Leathama, najlepsze zabiegi spa i restauracje wyróżnione przez przewodnik Michelin.

Mandarin Oriental Paris

Mandarin Oriental Paris jest jednym z najgorętszych paryskich hoteli podczas wydarzeń modowych. Ma świetną lokalizację na Rue Saint Honore, jedno z lepszych spa w tym mieście, a przede wszystkim  bardzo fajny Bar 8

Hotel Particulier

Apartamenty w hotelu Particulier zostały zaprojektowane przez Morgane’a Rousseau, i choć może nie mieć jeszcze apartamentu inspirowanego stylem Kanye Westa,to jednak można odkryć wspaniałe pokoje, eleganckie salony i piękne ogrody, aby zachować estetyczny wygląd.

admin