Gwiazdy, które przyjaźnią się z rodziną królewską

Choć powszechnie uważa się, że w show-biznesie panują twarde reguły gry i trudno o życzliwość, są osoby, które temu przeczą. Wśród celebrytów nie brakuje szczerych przyjaźni, które przetrwały lata i niejedno zawirowanie. Tak jak „gwiazdy show biznesu”, tak i rodzina królewska może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół.  Zobaczcie w naszej galerii , które gwiazdy,  utrzymują  przyjaźń z monarchią.

Rihanna

Rihanna i książę Harry spotkali się podczas jej trasy koncertowej po Karaibach w 2016 roku. Od tego momentu utrzymują przyjacielskie relacje.

Foto: Getty Images

Rodzina Obamów

Obamowie mają świetne relacje z rodziną królewską. Spotkali się z księciem Williamem, Kate Middleton i księciem Harry’m przy wielu okazjach i zawsze wyglądają jak najlepsi przyjaciele.

Foto: Getty Images

Taylor Swift

Nigdzie nie ma słowa o tym, czy Taylor utrzymuje kontakt z rodziną królewską, ale z dumą śpiewała „Livin 'on a Prayer” z Bon Jovi i Księciem William podczas imprezy charytatywnej Kensington Palace w 2013 roku

Foto: Getty Images

Eddie Redmayne

Książę William i zdobywca Oscara uczęszczali razem do Eton College i grali w tej samej drużynie rugby. Na początku 2015 roku Redmayne powiedział, że nie utrzymywali kontaktu. „Był kumplem w szkole, ale nie widziałem go od szkoły.” Jednak w 2017 roku panowie ponownie spotkali się na Audi Polo Challenge w Cambridge i od tego momentu utrzymują kontakt.

Foto: Getty Images

Elton John

Elton John był bliskim przyjacielem z księżną Dianą.

Foto: Getty Images

Rod Stewart

Rod Stewart i Książę Karol są dobrymi przyjaciółmi od lat. Stewart był ambasadorem fundacji Karola, a w 2008 roku wystąpił na 60. urodzinach Karola.

Foto: Getty Images

Reese Witherspoon

Kate Middleton spotkała się z Reese Witherspoon podczas swojej królewskiej trasie po Kanadzie i Ameryce Północnej w 2011 roku. Od tego momentu panie lubią często rozmawiać ze sobą.

Foto: Getty Images

Chris Martin

W 2016 roku zespół Martina, Coldplay, zagrał koncert charytatywny  dla księcia Harry’ego. Od tego momentu panowie przyjaźnią się.

Foto: Getty Images

Leonardo DiCaprio

Leonardo jest przyjacielem księcia Alberta z Monaco. Obaj są zapalonymi ekologami, którzy pracowali razem, aby uczynić świat czystszym miejscem.

Foto: Getty Images

Nicole Kidman

Nicole Kidman przyjaźni  z królową Jordanii, królową Rani. Panie poznały się 10 lat, na jednym z bankietów i do tej pory lubią spędzać ze sobą czas.

Foto: Getty Images

Geri Halliwell

Geri przyznała w jednym z wywiadów, że zna Księcia Harrego od 20 lat. „”Spotkałam się z księciem Harrym, gdy miał około 10 lat. Widziałam, jak dorastał i jest genialne, co zrobił ze swoim życiem – to wszystko dla wielkiej sprawy”

Foto: Getty Images

Lady Gaga

Lady Gaga i Książę Harry zjednoczyli się w 2017 roku, aby porozmawiać o sprawie, której oboje się interesują – zachęcając ludzi do otwarcia się na temat zdrowia psychicznego.

Foto: Getty Images

admin