Nieznane fakty ze ślubu Księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii, oraz jej narzeczonego, Jacka Brooksbank odbywa się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze – tej samej, w której sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Meghan Markle i książę Harry. 28-letnia księżniczka Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety i córką księcia Yorku, Andrzeja, oraz Sary Ferguson. Para ogłosiła swoje zaręczyny 22 stycznia 2018 roku po niemal sześciu latach znajomości. Wybranek księżniczki Eugenii, 32-letni Jack Brooksbank jest menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez, Eugenię poznał podczas wyjazdu na narty w szwajcarskim kurorcie Verbier.

My postanowiliśmy wyróżnić najciekawsze momenty z tego dnia

Jack Brooksbank wygłosił najbardziej wzruszającą mowę

Pierwszą rzeczą, którą powiedział, było to, że jego narzeczona wyglądała kompletnie oszałamiająco – powiedział Anthony Wallersteiner, stary dyrektor Brookbanku. Mówił o tym, jak  Eugenia oświetla jego życie i sprawia, że czuje się spełniony.  To było takie wzruszające.

Motyw ślubu: jesień

Gosie mogli podziwiać wytworne  aranżacje kwiatowe przed kaplicą św. Jerzego. „Markizy obwieszone kaskadowym kwiatowym wyświetlaczem w jesiennych kolorach stworzonym przez kwiaciarza ślubnego Ron Van Helden.

Kolacja została wybrana przez królową

Królowa Elżbieta miała bardzo duży wpływ na to jak będzie wyglądać wieczorne przyjęcie dla najbliższych. Wszyscy goście byli zachwyceni wieczorem

Było dużo tequili

W recepcji zdecydowanie nie zabrakło napojów. Jack, który jest europejskim menedżerem Casamigos Tequila, stworzył specjalne menu dla gości

Robbie Williams dał improwizowany występ

Robbie Williams uczestniczył w ślubie z żoną Aydą i córką Teddy, która była druhną. Według Express, muzyk dał „spontaniczne, królewskie, knee-upowe wykonanie niektórych swoich największych przebojów”.

Książę Andrzej skradł show

Książę Yorku miał wyborny humor a  uśmiechem nie schodził z jego  ust. Według Expressa, ojciec Eugenie wślizgnął się w żart  o jego zięciu Jacku.

admin