#polecamy: Alessandro International

Lakier do paznokci to szczegół, który potrafi odmienić stylizację – dodać jej kolorytu, pikanterii lub elegancji. Sprawdź, czym się kierować w doborze lakieru do paznokci oraz zainspiruj się najnowszymi trendami w manicurze.
  
Lakiery do paznokci są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej – od perłowych pasteli aż po ciemne, ciężki matowe barwy. Dodatkowo pozornie te same kolory mogą zupełnie inaczej wyglądać, kiedy użyjemy lakieru innego typu lub innej firmy. Wybierając lakier do paznokci warto kierować się zarówno typem swojej urody, jak i dobierać go do okazji oraz stroju.
My zwróciłyśmy uwagę na markę Alessandro International.  Firma ma  ponad 25 lat i jest synonimem najwyższej jakości, ekskluzywności i innowacji. Jako firma nr 1 na świecie w szeroko pojętej pielęgnacji paznokci, dłoni oraz stóp, oferuje doskonałe kosmetyki.

O czym pamiętać, wybierając lakier do paznokci?

1. Małe lub krótkie paznokcie korzystniej wyglądają w jasnych lakierach.

2. Panie o chłodnym typie urody będą korzystniej wyglądać w lakierach z dodatkiem niebieskiego, który ochładza temperaturę barwy. Ciepłe barwy będą wyglądać nieciekawie i nie zostaną wyeksponowane, a skóra dłoni może wyglądać mniej korzystnie lub nawet sino.

3. Ciepły typ urody doskonale będzie prezentował się w perłowych pastelach oraz kolorach złamanych czerwienią czy pomarańczem.

4. Perłowe lakiery podkreślają niedoskonałości płytki.

5. Dobieraj lakier do okazji, np. do pracy zdecyduj się na jasny, stonowany manicure, zaś na imprezę możesz pozwolić sobie na intensywne kolory, a nawet brokatowe wykończenie.

SHIMMER SHELL

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

MY FIRST LOVE

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

ORANGE RED

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

RED PARADISE

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

SINFUL GLOW

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

DARK VIOLET

Cena: 25 zł

Gdzie: alessandro.pl

 

admin