#polecamy: Herbs&Hydro Pure

Ta niewielkich rozmiarów kwadratowa kosteczka od wieków gości w naszych łazienkach. Niegdyś była najpopularniejszym produktem do higieny i pielęgnacji ciała. Dziś uznana za archaiczną, wydaje się odchodzić do kosmetycznego lamusa. Czy aby na pewno?

Mydło, bo o nim mowa, pozornie zostało zastąpione szeregiem produktów w formie odbiegającej od tradycyjnej kostki. Wydaje się, że współcześnie nie dostrzegamy jego pielęgnacyjnego potencjału. Zostało oskarżone o wysuszanie skóry, pozostawianie na niej osadu, a nawet podrażnianie i uczulenia. Powszechna jest również opinia, iż nie posiada żadnych właściwości pielęgnacyjnych, a jego funkcja sprowadza się wyłącznie do oczyszczania skóry.

My postanowiliśmy przyjrzeć się marce Herbs&Hydro Pure . Możliwości zastosowania tych niepozornych kosteczk jest naprawdę wiele. Nadaje się zarówno do pielęgnacji ciała, jak i delikatnej skóry twarzy. Z powodzeniem możesz nim zastąpić takie produkty jak: żel pod prysznic, szampon, emulsję do mycia twarzy. Sekret ich receptury tkwi w doborze wyłącznie ekologicznych, zdrowych składników występujących w przyrodzie. Takie mydło może zapewnić skórze nie tylko oczyszczanie, ale także kompleksową pielęgnację i ochronę. Wiele spośród nich posiada również właściwości lecznicze. Kluczowy jest dobór tłuszczy, bo to one przesądzają o jego właściwościach pielęgnacyjnych.

Mydło w kostce z rokitnikiem

Cena: 14 zł

Gdzie: tradycyjnemydlo.pl

Mydło z rokitnikiem nazywamy „pomarańczową serotoniną”. Serotonina jest hormonem szczęścia. Nasza rokitnikowa kostka bezsprzecznie daje poczucie zadowolenia i satysfakcji.

Mydło w kostce z zieloną kawą

Cena: 14 zł

Gdzie: tradycyjnemydlo.pl

Kawa ma zbawienny wpływ na naszą skórę. Kawa redukuje cellulit i uelastycznia skórę. Zmęczonej skórze przywraca zdrowy wygląd.

Mydło w kostce z czarnuszką

Cena: 14 zł

Gdzie: tradycyjnemydlo.pl 

Dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin A i E jest bombą odżywczą dla suchej skóry. Jest również bogatym źródłem aminokwasów, a to oznacza, że ma zdolności regeneracyjne tak ważne dla skóry dojrzałej, podrażnionej i wymagającej troski

Mydło w kostce z algami

Cena: 14 zł

Gdzie: tradycyjnemydlo.pl 

Algi zawierają cenne minerały i witaminy, które doskonale nawilżają, ujędrniają oraz działają odżywczo na skórę. Zabezpieczają naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry.

Mydło w kostce z bursztynem

Cena: 14 zł

Gdzie: tradycyjnemydlo.pl

Jest naturalnym antyoksydantem, hamuje procesy starzenia się skóry, przyspiesza odnowę komórkową. Ma  silne działanie regeneracyjne – ważna sprawa dla trochę starszych dziewczyn z dojrzałą skórą.

 

 

 

 

 

 

 

 

admin