#polecamy: Łyko

Minimalizm to droga do wolności poprzez świadomą rezygnację z tego, co nas ogranicza w życiu materialnym. Może być też środkiem do celu, np. realizacji marzeń o dalekiej podróży. W minimalizmie nie chodzi wcale o ascezę, tylko o lepsze wykorzystanie czasu, radość życia, przyjemność obcowania z najlepszymi rzeczami, a nie byle jakimi, które chcemy tylko zużyć.


Minimalistyczny styl coraz bardziej widoczny jest na ulicach. Proste formy i łagodne kolory, to cechy rozpoznawcze szafy minimalistki. Zawsze elegancki i kobiecy wygląd wpasowujący się na każda okazję, to wygoda, zwłaszcza jeśli wciąż przemieszczasz się między biurem, spotkaniami, a wieczornymi wyjściami. Sprawdź, co powinno się znaleźć w Twojej szafie!


Łyko to marka powstała z pasji, której celem jest tworzenie produktów trwałych i pięknych. Odznaczające się prostymi, minimalistycznymi krojami wykonanymi z wysokiej jakości. Tworzone ze szlachetnego, zmiękczanego lnu o jednolitych kolorach zapewnią komfort, z którym już nigdy nie zechcesz się rozstać. Oprócz pościeli marka oferuje również akcesoria, bieliznę oraz ubrania, dzięki którym również na co dzień możesz cieszyć się doskonałą jakością najwyższej klasy.

 

 

 

admin