Rozmawiamy z Ritą Ora

Rita Ora szturmem podbiła branżę muzyczną świetnym głosem i oryginalnym wyglądem. Gdziekolwiek się nie pojawi, zwraca na siebie uwagę, nie tylko ze względu na burzę blond włosów oraz usta pomalowane czerwoną pomadką. Rita Ora początkowo nazywana następczynią Rihanny znalazła własny, niepowtarzalny styl. Jest jak kameleon. Czasem ultrakobieca, innym razem chłopczycą z Zachodniego Londynu. 23-letnia piosenkarka zagrała w filmie „Nowe oblicze Greya”  adoptowaną siostrę głównego bohatera – Mię. To będzie pierwsza większa rola Ory.

Tylko nam opowiada o pracy na filmie oraz singlu „Pround”

Flare!: „Pround” jest piosenką inspirowaną osobistymi historiami, które otrzymałaś za pośrednictwem projektu Open Mic. Jak oni ukształtowali słowa piosenki?

Rita Ora: Projekt Open Mic wykorzystuje muzykę, aby zachęcić do większej akceptacji w dzisiejszym świecie, bez względu na pochodzenie czy wiarę. Zebrałam setki prawdziwych historii akceptacji, które uważam za inspirujące do czytania. Pomogło mi  to w uproszczeniu procesu pisania, a utwór „Pround” powstał z dnia na dzień.

Flare!: Jak myślisz, co ludzie będą myśleć , jak usłyszą właśnie tę piosenkę?

Rita Ora: Naprawdę mam nadzieję, że ludzie czują się zachęcani do wstania i zrobienia czegoś zupełnie  nowego.

Flare!: Już na początku lutego pojawisz się w „Nowych obliczach Greya” jako siostra Christiana Greya, Mia. Czy możesz mi powiedzieć trochę o swojej roli?

Rita Ora: Bycie częścią tego  filmu jest ekscytujące. Scena w której gram, nie jest duża , ale bardzo rosnąca. Mogę tylko powiedzieć, że zostanę porwana.

Flare!: Jak wspominasz pracę na planie?

Rita Ora: To było niesamowite doświadczenie. Plan zdjęciowy był  w Vancouver i było to niesamowite doświadczenie. Byłam bardzo podekscytowana, ponieważ zdecydowanie miałam większy udział w filmie, i ostatecznie pokochałam każdego z obsady i ekipy, w tym Dakotę [Johnson, który gra Anastasię Steele] i Jamie [Dornan, który gra Christiana Greya] , a wszyscy bardzo się wspierali.

Flare!: Czy musiałaś nauczyć się umiejętności walki?

Rita Ora: Nie, nie walczyłam.  W jednej ze scen jestem  związana na krześle. To Dakota musiała walczyć hahaha

Flare!: Czy jest jakaś scena, którą Twoim zdaniem fani będą szczególnie lubili w „Nowym obliczu Greya” ?

Rita Ora: Sądzę, że wszystkie zabawne, perwersyjne sceny mogą zaskoczyć.

Flare!:  Czy praca nad tym filmem sprawiła, że chciałabyś zagrać w innych filmach?

Rita Ora: Tak, chciałabym, jednak wszystko zależy od scenariusza.

Flare!: Wiem, że Twoja europejska trasa jest wyprzedana. Na co mogą liczyć fani?

Rita Ora:  Na pewno usłyszą dużo nowej muzyki  i zobaczą dużo dobrej zabawy. Od kilku lat nie jestem w trasie, więc to będzie jak wielka impreza. Jestem bardzo podekscytowana, i nie mogę doczekać się tych koncertów, spotkań z fanami. To dla mnie jest bardzo ważne.

Flare!: Na koniec. Czy możesz zdradzić , kiedy ukaże się Twoja nowa płyta?

Rita Ora: Na pewno będziecie mogli posłuchać nowej płyty w tym roku. Mój album będzie po prostu  pełen miłości a zarazem  utraty. Nie mogę się doczekać premiery

admin