Tych mężczyzn uwielbiamy w filmach romantycznych

Miłość to temat zawsze aktualny, a filmy o niej cieszą zarówno panie, jak i panów.  Każdy ma czasem ochotę się wzruszyć i poczuć wielkie namiętności razem z bohaterami. Stworzyliśmy dla Was listę  filmów z  najlepszymi rolami męskimi. Nie ukrywamy – było ciężko, bo takich filmów jest na rynku bardzo wiele, jednak te są naszym zdaniem najbardziej warte obejrzenia. Niektóre rozśmieszą Was do łez, inne wzruszą, ale na pewno będzie romantycznie.

Graham Simpkins (Jude Law) w „Holiday”

Scena kiedy wyznaje swoje uczucie jest najlepszą sceną w filmie: „Jestem w tobie zakochany, przepraszam za tępą mowę, ale równie jest ona równie problematyczna, jak  fakt, że  jestem zakochany … w tobie…. po prostu wiem, że Kocham Cię”.

Ben Barry (Matthew McConaughey) w „Jak stracić chłopaka w 10 dni”

Co prawda Ben jest zbyt pewny swoich romantycznych zdolności, ale i tak podbija nasze serca.

Ian Miller (John Corbett) w „Moje wielkie greckie wesele”

Słodki, cierpliwy iz zabójczym uśmiechem, Ian jest marzeniem komedii.

Jack Taylor (George Clooney) w „Szczęśliwy dzień”

Wystarczy jeden dzień, aby samotny ojciec Jack zakochał się w Melanie (Michelle). Może być zdezorganizowany i wystraszony, ale Jack to George Clooney, więc nieuchronnie czaruje  Melanie.

Dominic (Michael Ealy) w „Myśl jak facet”

Pracujący w kuchni Dominic, ma wystarczająco dużo uroku by zdobyć go z Lauren (Taraji P. Henson). Czy uda się mu?

Edward Lewis (Richard Gere) w „Pretty Woman”

Edward jest doskonałym dżentelmenem – wychowanym, odnoszącym sukcesy i zawsze w dobrze skrojonym garniturze. W końcu stawia  na pierwszym miejscu miłość,  gdy zakochuje się w Vivian (Julia Roberts).

Darius Lovehall (Larenz Tate) w „Miłość od trzeciego wejrzenia”

Uparty, uprzejmy i artystyczny, Darius wkracza w życie Niny (Nia Long). Nie przestanie do czasu, aż nie zdobędzie serca kobiety.

Joe Fox (Tom Hanks) w „Masz wiadomość”

Joe Fox może być odbierany  jako zarozumiały biznesmen, ale spadkobierca Fox Books wreszcie okazuje się być miłym, opiekuńczym i całkowicie zakochanym w Kathleen Kelly (Meg Ryan).

Mark Darcy (Colin Firth) w „Dziennik Bridget Jones”

Pan Darcy godny romantycznego imienia, Mark jest spokojnym, silnym biznesmenem, który trzyma  Bridget (Renee Zellweger) na początku na dystans. Jednak szybko dociera do niego, że chce aby została jego dziewczyną.

Harry Sanborn (Jack Nicholson) w „Lepiej późno niż później”

Harry Sanborn zaczyna od polowania na młodą Marin (Amanda Peet), ale ostatecznie zakochuje się w  mamie  Marin, Erica (Diane Keaton).

Will Thacker (Hugh Grant) w „Notting Hill”

Hugh Grant gra profesjonalnego sprzedawcę w księgarni  i który jest  regularnym gościem  w Notting Hill. W końcu spotyka się z Anną (Julia Roberts), a ostatecznie zakochuje się w niej.

Kumail Nanjiani (Kumail Nanjiani) w „I tak cię kocham”

Grając w wielkoformatowej adaptacji swojego prawdziwego romansu z żoną (i współautorem scenariusza) Emily V. Gordon,  złamie ci serce.

Tom Hansen (Joseph Gordon-Levitt) w „500 dni miłości”

Ich romansowa historia miłosna może nie trwać wiecznie, ale romantyczny Tom jest doskonałym  mężczyzną na okres lata.

Dr. Aaron Conners (Bill Hader) w „Wykolejona”

Jest znanym lekarzem sportowym, który otrzymuje porady od LeBrona Jamesa, a więc  co jest nie tak z tą miłością?

Robbie Hart (Adam Sandler) w „Od wesela do wesela”

Fani spotykają się z Robbie’m, gdy jest w związku z Lindą, ale ten tak naprawdę zakochuje się w Julii (Drew Barrymore) , która ma  przyziemne a zarazem zabawne podejście do życia, które są bardziej zgodne z jego własnymi wartościami.

Matt Flamhaff (Mark Ruffalo) w „Dziś 13, jutro 30”

Lojalny, niezastąpiony i lepszy z  każdym wiekiem, Matt jest przyjacielem z dzieciństwa Jenny (Jennifer Garner), która powraca w swoim życiu do przyszłości.

 

 

 

admin