Sprawdźcie, które gwiazdy wzięły gościnny udział w serialu „Chirurdzy” ?

Seriale medyczne to telewizyjny hit ostatnich lat. Dlaczego? Chętnie oglądamy sytuacje z sali operacyjnej, jak i SOR-u, poznajemy losy pacjentów czy lekarzy. To po prostu wciąga! Niektóre produkcje mają już miano kultowych.  Do takich seriali zdecydowanie należy serial “Chirurdzy”, których losy bohaterów możemy śledzić już od ponad 15 lat. 

W tym czasie w serialu przewinęło się wiele postaci, które pozostały na dłużej, ale również postacie, które były połączone z konkretnymi wątkami. 

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie wielkie nazwiska wzięły gościnny  udział w serial “Chirurdzy” na przestrzeni wszystkich sezonów.

Diahann Carroll

Ta nieżyjąca zdobywczyni Złotego Globu, zagrała apodyktyczną matkę Burke’a (Isaiah Washington), Jane w sezonach 3 i 4. 

Foto: ABC

Geena Davis

W serialu wystąpiła w dwóch sezonach:  11 i 14 jako położnik Nicole Herman, lekarkę, która była jednocześnie mentorką Arizony (Jessica Capshaw). 

Foto: ABC

Tyne Daly

Zagrała matkę Amelii (Caterina Scorsone), Carolyn Shepherd, w 5-tym sezonie. Dziesięć sezonów później powtórzyła tę rolę.

Foto: ABC

Faye Dunaway

Wystąpiła gościnnie w piątym sezonie jako Margaret Campbell, chirurga ogólnego, która zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby przejść na emeryturę,  kiedy robi prawie śmiertelny błąd na sali operacyjnej. 

Foto: ABC

Héctor Elizondo

Elizondo pojawił się w pięciu odcinkach Chirurgów  między sezonami 3 i 10

Foto: ABC

Hal Holbrook

Wystąpił gościnnie w odcinku 13. sezonu jako Lewis Hatch, kochający mąż kontuzjowanej turystki o imieniu Elsie 

Foto: ABC

Laurie Metcalf

Pojawiła się w sezonie 2, grając Beatrice Carver, pacjentkę z rakiem przerzutowym. 

Foto: ABC

Rita Moreno

Zagrała rolę Gayle McColl, żyjącej w separacji żony mężczyzny, który nie pamiętał swojej trwającej dziesiątki lat separacji po krwawieniu wewnątrzczaszkowym. 

Foto: ABC

Sarah Paulson

Występowała jako Ellis Gray, mama Meredith (Ellen Pompeo). W sezonie 6 Paulson grała Ellis w retrospekcjach, gdy Meredith leczyła pacjenta we wczesnych dniach AIDS. 

Foto: ABC

Bernadette Peters

W sezonie 5 zagrała Sarabeth Breyers, kobietę, której obrażenia w wypadku samochodowym nie były tak bolesne jak niewierny 

Foto: ABC

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *