Nicole Kidman ujawnia sekret doskonałej urody

Hollywoodzkie sławy korzystają z rad najlepszych ekspertów z dziedziny dermatologii, często oddają się też w ręce najlepszych makijażystów i fryzjerów. Ale nie oznacza to, że na co dzień nie stosują kosmetyków, które możesz kupić w zwykłej drogerii albo nie używają naturalnych produktów. Nicole Kidman należy do niezwykle charakterystycznych typów urody, którym nie jest we wszystkim dobrze. Pomimo swojego wieku, wygląda lepiej niż niektóre dwudziestolatki i nie da się ukryć, że do perfekcji opanowała swój image.

Foto: Alexi Lubomirski

CERA

Świerza cera:  „Nauczyłam się każdego wieczoru zmywać cały mój makijaż, za pomocą oczyszczającej chusteczki, by było to szybkie i łatwe. Świetnie nadają się do  również”

Ochrona przed słońcem: „Jako jasnoskóra dziewczyna, zawsze używałam kremu przeciwsłonecznego. Na co dzień  używam Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sun-screen Broad Spectrum SPF100 + „

Krem przeciwzmarszczkowy: „Używam retinolu w nocy. Kocham Neutrogena Rapid Wrinkle Repair, ponieważ działa tak dobrze i możesz go kupić wszędzie „

MAKIJAŻ & FRYZURA 

Usta: „W mojej torebce zawsze jest błyszczyk do ust”

Styl z czerwonego dywanu: „Jestem  mało wymagająca w konserwacji, to szaleństwo. Jestem dziewczyną, która nie chce siedzieć w fotelu przez ponad 30 minut. Zazwyczaj staram się podkreślić moje oczy”

Włosy: „Mam naturalnie kręcone włosy i jeśli jestem na wakacjach, wysuszę powietrze. Dlatego używam Kérastase Discipline Oléo-Curl i Moroccanoil Hydrating Styling Cream ” 

ZAPACH & CIAŁO

Zapach sygnowany: „Tworzę własny zapach mieszanką różnych olejów. Pytasz, co to jest, ale to moja tajna mieszanka – nigdy jej nie zdradzę „

Niestandardowe połączenie: „Każda rola, którą gram, ma inny zapach. Dla „Wielkich kłamstewek” stworzyłem bardzo szczególne perfumy dla mojej postaci, Celeste”

Uzdrawiające ręce: „Nauczyłam się masażu i uzyskałam licencję, gdy miałem 18 lat, aby pomóc mojej mamie w leczeniu raka piersi. To był mój sposób na pomoc jej i bycie przy niej „

DIETA & FITNESS

Osiągnięcie: „Dorastałam z ojcem biegnącym w maratonie, a moja siostra robi mini triathlony. Nie robię nic z tego, ale uwielbiam biegać – w bardzo wolnym tempie. Nie jestem szybka ani ładna, kiedy biegnę, ale lubię to robić” 

Śniadanie mistrzów: „Miska ptysi ryżowych z jagodami, malinami i mlekiem migdałowym”

Poranny napój: „Zaczynam dzień od filiżanki herbaty matcha, a potem idę na kawę”

 

admin