Niezastąpiona spódnica midi. Trzy stylizacje, które zawsze działają

Mini spódniczki mogą być zawsze na topie ale jest mało prawdopodobne, że porzucimy nasze wierne midis. Są łatwiejsze w noszeniu, a po latach zadomowienia się w kanonach mody, zdecydowanie zmieniły się z modnego dodatku w podstawowy element każdej szafy.

Ale to, że coś jest teraz klasyczne, nie oznacza, że ​​możesz nosić go dokładnie tak samo, jak siedem lat temu. Nawet najbardziej zaufane filary twojej szafy mogą od czasu do czasu skorzystać z eksperymentu ze strojem, więc gdy jesień nadchodzi, pomyśleliśmy, że to dobry moment, aby zastanowić się, jak uzyskać świeży, trochę ekstrawagancki i nowoczesny look z niezastąpioną spódnicą midi.

Zauważalnym trendem, który pochodzi bezpośrednio z wybiegów takich marek jak Burberry, Celine oraz innych globalnych brandów to kombinacja marynarka + midi. Taki zestaw możemy nosić jako codzienną stylizację. Jest jeszcze jeden zestaw, o którym wiemy, że już go wykorzystujecie (więc tak trzymajcie!) czyli połączenie t-shirtu i spódnicy midi. I jeszcze jeden pomysł, który sprawdza się wyśmienicie w chłodne jesienne dni czyli midi i sweter.

Spójrz poniżej jak nosić spódnicę midi na trzy najbardziej aktualne sposoby.

MIDI + MARYNARKA

FOTO:@elevenstorypl

Elevenstory – Spódnica Jolie Four Creme Pink

Click Fashion – Marynarka Pargos Pink

MIDI + T-SHIRT

Klaudyna Cerklewicz – Spódnica midi z nadrukiem w panterkę

Risk Made in Warsaw – T-shirt Simply The Best

MIDI + SWETER

Foto: @angell

ANGELL – Sweter ręcznie robiony

ANGELL – Spódnica

Tekst: Izabela Lewandowskaadmin