#polecamy: A Perfect Named

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, pojęcie modowego minimalizmu zyskuje wielowymiarowości. Już nie tylko z ciekawością zaglądamy do szaf stylowych Skandynawek, ale przede wszystkim, z zaangażowaniem śledzimy najnowsze postulaty znanych działaczek ruchu Slow Fahsion.

W ostatnim czasie wpadła nam w ręce marka A Perfect Named, która produkuje  organiczne i etyczne ubrania, które są kultywowane  rytmem i estetyką artystycznego podróżnika. Żyjąc według przekonania, że swobodne podejście do życia i ostrożne podejście do sposobu traktowania naszej planety i ludzi, należy połączyć styl życia i estetykę, która jest indywidualna, elegancka i świadoma.

Założycielem marki jest Frances Clark, która mieszka między Londynem a Ibizą, stale podróżując z rodziną do egzotycznych wybrzeży i kultur, które inspirują jej projekty. „Czujemy się jak u siebie na Ibizie, wyspa ma wyjątkowe piękno i wolność, jest miejscem, które celebruje indywidualność i tam, gdzie twórcza esencja marki żyje i oddycha”.

Frances rozpoczęła tę podróż po pasji do eskapizmu i marzeniu, aby zaprojektować idealną garderobę na wakacje, która również zachowuje piękne wartości w swoich wątkach, chroniąc naszą ziemię, troszcząc się o naszych ludzi i wywierając pozytywny wpływ poprzez projekty charytatywne. „Jako twórcy lub konsumenci możemy wszyscy odgrywać rolę w dokonywaniu właściwych wyborów, aby pozytywnie wpłynąć na świat i działać z miejsca miłości”. 

W Polsce marka jest do kupienia w sklepie online showroom.pl

  

 

 

 

admin