Przedstawiamy listę aktorów, którzy muszą wrócić do formy z przed lat

Kariery niektórych z naszych ulubionych aktorów nie były ostatnio w najlepszej formie, czy to z powodu złych wyborów filmowych, czy utknięcia w tej samej roli zbyt długo. Tutaj przyjrzymy się kilku gwiazdom filmowym, których kariery wymagają dużego nakładu pracy, aby poprawić sytuację w 2018 roku.

1. Will Smith

Co poszło nie tak:

Smith był niegdyś jedną z najbardziej największych gwiazd w Hollywood, tworząc megahity takie jak „Faceci w Czerni” , „Dzień Niepodległości”  czy „Bad Boys”. Jednak ostatnie jego wybory były mniej udane jak film „1000 lat po ziemi”

Jak to naprawić:

„Bright” może nie mieć dobrych recenzji, ale na pewno jest to jeden z najlepszych filmów pod kątem oglądalności. Tylko przez pierwsze 3 dni film obejrzało  ponad 11 milionów, a kolejna część już została zamówiona. Smith był kiedyś jednym z najbardziej zabawnych aktorów,  więc może powinien wziąć pod uwagę powrót do serialu „Bajer z  Bel-Air ?

2. Bruce Willis

Co poszło nie tak:

Gwiazda naszego ulubionego bożonarodzeniowego filmu (tak, „Szklana Pułapka” jest filmem bożonarodzeniowym ) nie przestał robić filmów – po prostu nie słyszeliście o większości z nich. „Precious Cargo” ?  „First Kill? Vice” ?”Jak dogryźć mafii”? Tych filmów może nie zdążyliście obejrzeć w kinie, ponieważ tak szybko były zdjęte

Przykro nam to mówić, ale poza filmem  „Split” z 2016 roku , Bruce nie nakręcił przyzwoitego filmu od czasu w 2012 roku, w którym wystąpił w  dramacie  „Looper-Pętla czasu”.

Jak to naprawić:

Rok 2018 nie wygląda na powrót do najwyższej formy (przepraszam Bruce, ale nie jesteśmy podekscytowani twoją rolą w „Życzeniem Śmierci” ). Jedyną nadzieję na odbudowę dobrej reputacji jest film „Glass” (trzecia część „Niezniszczalnych” ), który będziemy mogli zobaczyć w 2019 roku.

Bruce, przestań robić złe filmy akcji i rób więcej science-fiction. Tęsknimy za Tobą.

3. Dakota Johnson

Co poszło nie tak:

Zaakceptowanie głównej roli w „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”  i jego dwóch sequelach prawdopodobnie wydawało się wtedy dobrym pomysłem, przynajmniej dla jej konta bankowego. Jednak połączenie dialogów i niewygodnych scen softcore’owych oznaczało, że żaden z aktorów nie wyszedł z tego z  wiarygodnością.

Jak to naprawić:

Aby znaleźć inspirację na dalszą swoją karierę, Johnson powinna  spojrzeć na  Kristen Stewart  i jak potoczyły się jej losy po filmie „Zmierzch”

4. Claire Danes

Co poszło nie tak:

Tak zgadza się, serial „Homeland” był dobry, ale cztery sezony temu. Czy ktoś naprawdę marzy o tym, żeby Carrie wpatrywała się w lustro w łazience i płakała w siódmym sezonie? Duńczycy są znacznie bardziej utalentowani niż rola Jacka Bauera. Wystarczy sprawdzić jej wcześniejsze role w „Moje tak zwane życie”  czy „Romeo i Julia”.

Jak to naprawić:

Reese Witherspoon powinna być dobrym przykładem dla Claire. Pomimo krytycznego uznania dla filmów takich jak  „Spacer po linie”  czy  „Dzika droga”  , nie dostała ról, które  by chciała, więc zdecydowała, że ​​najlepszym pomysłem jest własna produkcja – a wynikiem jest niezwykle udany serial Wielkie kłamstewka” , w którym zagrała również .

Reese jest teraz w fazie przedprodukcyjnej w projekcie telewizyjnym z Jennifer Aniston, więc może Claire powinna zadzwonić do niej lub założyć własną firmę producencką i znaleźć projekty do realizacji, które nie obejmują fabuł terrorystycznych Al-Kaidy.

5. John Cusack

Gdzie poszło nie tak:

Zaczynając jako nastolatek w filmach takich jak „Better Off Dead”  czy  „Szalone lato”,  Cusack dojrzewał na ekranie i opanował do perfekcji  zarówno dramatyczne role ( Naciągacze” , „Być jak John Malkovich” ) jak i komediowe ( „High Fidelity , „Zabijanie na śniadanie” ), stając się w pewnym sensie  kultowym aktorem  pod koniec lat 90. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat robił nieznane  dramaty kryminalne, takie jak „Stacja szyfrująca”.

Jak to naprawić:

„Love & Mercy” pokazał,  jak wspaniałym aktorem Cusack może być – teraz wystarczy znaleźć odpowiedni materiał. Niezależnie od tego, czy chodzi o telewizję, czy film, musi współpracować z najlepszymi reżyserami i wybierać ostre scenariusze, nawet jeśli chodzi o role postaci, które nie są wiodące.

6. Gwyneth Paltrow

Co poszło nie tak:

Poza rolą Pepper Potts w filmach „Iron Man i „Avengers” , Gwyneth, która zdobyła Oscara, nie zaistniała w tej dekadzie. Wolała spędzać czas ze swoimi dziećmi i pracować nad swoją firmą Goop.

Jak to naprawić:

Jesteśmy pewni, że firma będzie mogła bez niej żyć, podczas gdy aktorka , która była tak dobra w filmach jak „Siedem” czy „Sylvia” , mogła powrócić na ekran.

7. Brad Pitt

Co poszło nie tak:

W ciągu ostatnich kilku lat wydawało się, że Pitt spędził więcej czasu w prasie plotkarskiej niż na dużym ekranie, ale w rzeczywistości nigdy nie przestał pracować – jednak jego najlepsze występy były częścią wielkiej obsady ( „Zniewalony.12 Years a Slave , „Big Short , oba współprodukował), a nie jako główny aktor. Teraz ma 54 lata i potrzebuje dużej roli na miano zdobycia  Oscara, aby przypomnieć nam talent, który widzieliśmy w grze „Siedem” czy „Podziemny krąg” .

Jak to naprawić:

Pitt powinien porozmawiać z  reżyserem  Davidem Finchera.

8. Tom Cruise

Co  poszło nie tak:

Tak zgadza się, Tom jest jednym z najbardziej utytułowanych aktorów na świecie, ale nieudany w zeszłym roku  występ w filmie „Mumia”  udowodniła, że nawet Tom Cruise nie ma złotego dotknięcia przez cały czas. Jego wybory filmowe stały się przewidywalne – slickowe pojazdy takie jak American Made i sequele w serialu

Jak to naprawić:

Po pierwsze, Tom powinien przestać robić sequele. Następnie powinien skontaktować się z niektórymi pierwszorzędnymi reżyserami, z którymi pracował w przeszłości, takimi jak Martin Scorsese, Cameron Crowe i Paul Thomas Anderson, aby dać im znać, że jest dostępny do pracy

admin