Przegląd torebek od Joanny Kruczek

Torebka to nieodłączny dodatek każdej kobiety. Pokaż mi swoje torebkę, a ja powiem Ci kim jesteś! Trudno się z tym nie zgodzić. Każda z nas potrzebuje czegoś innego.

Torba do zadań specjalnych musi być przede wszystkim wykonana z naprawdę dobrego materiału. Dzięki temu zapewnimy sobie jej długoletnią służbę. Wiadomo, najlepsze są te wykonane z porządnej skóry. Będą one służyć naprawdę wiele lat, a z każdym rokiem użytkowania będą wyglądać co raz lepiej. Bo nie zapominajmy, że skórzane dodatki czy kurtki z wiekiem stają się tylko piękniejsze.

Jednak skórzane, porządnie wykonane torby potrafią również porządnie kosztować. To co warto pamiętać iż jest to inwestycja na długie lata, którą będzie można przekazać w spadku kolejnym pokoleniam. By tak się stało dobrze wybrać wzór i kolor, który będzie ponadczasowy. Oczywiście niezawodna będzie czerń, sprawdzi się doskonale w każdych warunkach i będzie wyglądać dobrze zarówno przy stylizacjach dziennych jak i tych bardziej wieczorowych. Świetnym wyborem będzie również brąz, warto wybrać ten nieco jaśniejszy, gdyż z ten kolor ma to do siebie iż z wiekiem ciemnieje.

Sprawdźcie, które modele wybraliśmy od projektantki Joanna Kruczek:

Origami Big

Cena: 2500 zł

Gdzie: joannakruczek.com 

Origami

Cena: 2200 zł

Gdzie: joannakruczek.com 

Kufer Yellow 

Cena: 2500 zł

Gdzie: joannakruczek.com

Fit Bag Black

Cena: 400 zł

Gdzie: joannakruczek.com

 

 

admin