Sprawdzamy, które gwiazdy nie jedzą mięsa

Z biegiem czasu zwiększa się liczba wegan na całym świecie. Wśród osób, które wybrały ten styl życia znajdują się także gwiazdy. Jest on oparty na wykluczeniu ze swojej diety mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Powody mogą być różne: chęć ratowania zwierząt, zdrowie czy ekologia.

Również, coraz częściej  gwiazdy decydują się  na bardziej restrykcyjną dietę wegańską. Polega ona na wyeliminowaniu z diety nie tylko mięsa, ale także wszystkich składników pochodzenia zwierzęcego, np. nabiału, jajek, miodu czy żelatyny. Zobaczcie galerię znanych wegetarian i wegan.

Przyjrzeliśmy się gwiazdom, które od lat są na diecie bezmięsnej. Dzięki niej cieszą się nienaganną sylwetką i lepszym zdrowiem. Sprawdź i przekonaj się, kto wybrał taki styl życia.

Kate Winslet

Foto: Getty

Natalie Portman

Foto: Getty

Venus Williams

Foto: Getty

Ariana Grande

Foto: Getty

Lily Aldridge

Foto: Getty

Sia

Foto: Getty

Demi Moore

Foto: Getty

Olivia Wilde

Foto: Getty

Madonna

Foto: Getty

Betty White

Foto: Getty

Leona Lewis

Foto: Getty

Drew Barrymore

Foto: Getty

Diane Keaton

Foto: Getty

Pamela Anderson

Foto: Getty

Michelle Pfeiffer

Foto: Getty

Miley Cyrus

Foto: Getty

Gisele Bündchen

Foto: Getty

Shania Twain

Foto: Getty

Jessica Chastain

Foto: Getty

Erykah Badu

Foto: Getty

 

 

 

admin

16 Comments

 1. Jestem na prawdę w szoku niektórych gwiazd, które trafiły na liste. To super że dbają w ten sposób o zwierzeta. Ja na razie wyeliminowalam z diety czerwone mięso. Może niedługo uda mi się pozbyć go z jadłospisu całkiem:)

 2. Nie mam nic przeciwko osobom, które nie jedzą mięsa, ale ja osobiście źle się czuję, jeśli przynajmniej raz w tygodniu nie zjem mięsa. Tylko mięso daje mi poczucie sytości, a po innych niemięsnych daniach szybko chce mi się znów jeść.

 3. Woow, jestem zaskoczona, że jest tyle gwiazd które nie jedzą mięsa! Chociaż zgaduję, że jeszcze parę by trafiło na tą listę 🙂 Przydatny i ciekawy post!

 4. Nie ważna czy gwiazda, czy zwykła osoba, podziwiam każdego kto nie je mięsa.
  Mam za sobą kilka prób przejścia na wegetarianizm, ale nie potrafię sobie odmówić mięsa.

 5. Bardzo ciekawy post. Nie wiedziałam, że aż tyle gwiazd jest weganami 🙂
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

 6. Nie wiem, czy byłabym w stanie nie jeść mięsa, pewnie tak, ponieważ ogólnie jadam mało mięs, gdyż zbytnio za nimi nie przepadam. Jednak jest sporo dań, które bez mięsa byłyby dla mnie niesmacze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *