Wybory Paytona Hobarta – wszystko co powinniście wiedzieć

„Wybory Paytona Hobarta” to nowy serial Netfliksa. Serial jest zabawnym i przewrotnym studium o tym, jak trudno zostać politykiem. Produkcja opowie o nastolatku z dużymi ambicjami politycznymi. Chłopak chce zostać prezydentem, jednak zanim jego marzenie się spełni, musi wygrać wybory o mniejszym zasięgu – dokładniej na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Serial został już nazwany „House of Cards” w świecie nastolatków.

Kogo zobaczymy w obsadzie „Wybory Paytona Hobarta” Netflixa?
Zdobywca Tony’ego, Ben Platt, występuje jako Payton Hobart, uczeń z obsesją na punkcie klasy, uczęszczający do Harvardu w prestiżowym liceum w Santa Barbara w Kalifornii. W serialu pojawia się jako jego adoptowana matka a w tej roli nikt inny niż zdobywca Oscara Gwyneth Paltrow. Tymczasem Lucy Boynton i Zoey Deutch zamieniają się w bezwzględnych kolegów z klasy, a Bette Midler zagra gościnnie w nieznanej dotąd roli.

Czy możemy obejrzeć zwiastun serialu?
Tak, i jest mocniejszy niż spodziewano się – wykorzystując dążenie Peytona do zostania prezydentem samorządu studenckiego, aby satyrować naturę amerykańskiej polityki.

Jaka jest fabuła Wybory Paytona Hobarta?
Szczegóły fabuły są ściśle ukryte, ale jasne jest, że polityk będzie prowadzić bezczelne badania, w jaki sposób prezydent Stanów Zjednoczonych może dojść do władzy. Według Deadline każda pora roku będzie się koncentrować wokół kolejnego wyścigu politycznego, który Payton podejmuje w ramach trwających poszukiwań, aby dostać się do Białego Domu.

Kim są twórcy „Polityk” Netflix?
Ryan Murphy, genialny twórca Glee, American Crime Story i Pose, wyreżyseruje serial wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem, Bradem Falchukiem, dzięki produkcji wykonawczej z nim. (Paltrow uznaje męża Falchuka za przekonanie jej do powrotu do aktorstwa.) Potwierdzono również, że genialna Janet Mock, pisarka i gościnna reżyserka filmu Pose, wyreżyserowała jeden odcinek.

My już obejrzeliśmy pierwszy odcinek . A wy?

admin