Szczerze mówiąc, te bluzki to jedyne rzeczy, które chcemy teraz nosić!

Czy Wy też macie nieodparte wrażenie, że  cały  Instagram jest zalany zdjęciami ze stylizacjami  typu basic? Zdecydowanie tak i w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego. Pandemia spowodowała, że większość czasu spędzamy w domu i chcemy czuć się przede wszystkim komfortowo.  Influencerki, które  były znane z ekstrawertycznych stylizacji , obecnie wybierają wygodne, dobrej jakości topy i proste spodnie. Jeśli  lubicie minimalizm tak jak my, to mamy świetną wiadomość: tej wiosny, prostota będzie kluczem do sukcesu. 

Zapamiętaj, że  w obecnych czasach  mniej oznacza zdecydowanie więcej, ale to nie znaczy, że mamy wyglądać bez “wyrazu” lecz każda nasza stylizacja powinna mówić  “spójrz na mnie”. 

Przykładem jest styl  Brittany Bathgate,  zagorzałej  minimalistki, która buduje swoje stroje w oparciu o podstawy. Brittany potrafi zestawić top  z białymi dżinsami i trenczem, a  efekt  i tak będzie niezaprzeczalnie szykowny. Osobiście na nowo odkryłyśmy  zamiłowanie do koszulek  na ramiączkach, które można połączyć ze spodniami ze  sznurkiem a do tego dobrać delikatny  naszyjnik.

Aby pomóc Ci w drodze do sukcesu w prostym ubieraniu się, znalazłyśmy pięć rodzajów bluzek, które z radością będziesz  nosić przez cały sezon wiosenno – letni.  Przewiń w dół i sprawdź co znalazłyśmy.

Bluzki  z kwadratowym dekoltem

Uwagi dotyczące stylu: Ci, którzy chcą ciekawego akcentu na klasycznej koszulce z dżerseju, powinni pobawić się kwadratowym dekoltem. Choć to tylko subtelny szczegół, to sprawi, że każdy strój będzie wyglądał trochę bardziej interesująco.

Bluzki typu “breton”

Foto: NELLBLOCK

Uwagi dotyczące stylu: Jest powód, dla którego bluzki  typu “breton” są  ikoną garderoby: wyglądają  dobrze na każdym i pasuje do wszystkiego co masz w szafie.  Noś “bretony”wraz  z białymi dżinsami i Conversami.

Saint James

Topy na  grubych ramiączkach 

Uwagi dotyczące stylu: Topy  na ramiączkach i dopasowane spodnie stały  idealnym połączeniem.

Bluzki z kołnierzykiem

FOTO: FEMMEBLK

Uwagi dotyczące stylu: Bluzki tego typu były modne w  latach  70-tych, a teraz  przeżywają  odrodzenie.

Bluzka z golfem

FOTO: BASICSTOUCH

Uwagi dotyczące stylu: Chociaż słońce może pojawiać się od czasu do czasu, wciąż jeszcze może być chłodno. Bluzka  z golfem i z  długimi rękawami to idealny element przejściowy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *